BUKTA FOR ALLE

Nå begynner festivalprogrammet å falle på plass og i dag kan vi presentere et variert og spennende program for både store og små til årets «Bukta for alle», lørdags formiddag 18.juli.
Tradisjon tro arrangerer vi Bukta for alle, lørdags formiddag 18.juli, i Telegrafbukta. På Telegrafbukta-scene vil vi i år få besøk av energibombene RAZIKA og SKA PATROL. I Paradisbukta får man en mulighet til å se hva nytt og spennende som rører seg lokalt med vinnerne av årets Bukta Talenter, LÜT og SCREENSHOT THIS. På Little Henrik får vi en smakebit fra Ungdommens Kulturmønstring (UKM) hvor AS LIFE FADES AWAY og HOW TO KISS A FROG skal spille.
Arrangementet er helt gratis og rusfritt – et perfekt arrangement for både store og små. Dørene åpner klokken 11.00. Velkommen!
(for mer info om bandene se under)
BUKTA FOR ALLE
Telegrafbukta-scene
SKA PATROL
RAZIKA
Paradisbukta-scene
LÜT
SCREENSHOT THIS
Little Henrik-scene
AS LIFE FADES AWAY
HOW TO KISS A FROG

Publisert 07.05.2015

Hoved­samarbeidspartnere